Jump to content
×
×
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

  • Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
    Bu Alana Reklam Verebilirsiniz

En Sık Kullanılan Alışveriş Siteleri , Güvenilir Alışveriş Siteleri

Rate this topic


cemre
 Share


Recommended Posts

En Sık Kullanılan Alışveriş Siteleri , Güvenilir Alışveriş Siteleri
 Share


  • Members

image.thumb.jpeg.f14b7e24c79929d52dc764d243e9942d.jpeg

Alışveriş siteleri güvenilir mi?

Ne yazık ki her alanda olduğu gibi bu alanda da kullanıcıyı yanıltarak zarara uğratan sahtekarlara online alışveriş siteleri görünümünde de rastlamak mümkün. Bu nedenle internetten alışveriş yaparken kullanıcının en çok dikkat ettiği şey siparişlerini en güvenilir alışveriş siteleri üzerinden vermek oluyor.

Alışveriş için kullanacağınız alışveriş sitesinin güvenilir olması, size ait finansal verilerin korunmasına ve başkalarının eline geçmesine imkan verilmemesini sağlayacaktır. Bu nedenle finansal ve kişisel verilerinizi korumak için güvenilir siteleri tercih etmenizi öneriyoruz.

Kurumsal yapısı aleni olan, geçmiş deneyimlerden olumlu puanlar alan, tüketici memnuniyeti yaratan siteleri daha güvenilir saymak mümkün. Ayrıca kopya linklere dikkat edip güvenliği doğrulanmış, adresi https ifadesiyle başlayıp, tarayıcınızda da kilitli bir kilit simgesi bulunan linklerden alışveriş yapmak da bir diğer güvenlik tedbiridir.

Listemizde yer verdiğimiz alışveriş sitelerini seçerken güvenliğinizi riske etmeyecek alternatifleri derlemeye büyük önem gösterdik. Listemizde yer alan siteleri de kullanırken sizi uyardığımız konularda dikkatli olarak online alışveriş sitelerinin sunduğu imkanlardan zarar görmeden faydalanabilirsiniz.

En İyi 15 Alışveriş Sitesi

İnternetten online alışveriş yaptığınız site Türkiye’nin en iyi alışveriş sitesi markası da olsa risk barındırabileceğini unutmamalısınız. Bir önceki başlığımızda da ele aldığımız gibi biraz dikkatle yaşanabilecek olası sorunların önüne geçebileceğinizi tekrar hatırlatmak istiyoruz.

Evet şimdi sıra geldi sizlerle en iyi alışveriş siteleri listemizi paylaşmaya. İnternetten kolaylıkla alışveriş yapabileceğiniz online alışveriş siteleri arasında yaptığımız değerlendirmeden sonra, özellikle kullanıcı sadakati yaratmış, sözleşme ile verdiği sözler konusunda hassas, ürün listeleri konusunda gerçekçi, güvenilir ve tabii ki dürüst satıcıları adresinde barındıran en iyi alışveriş sitelerini bir araya getirdik.

En popüler giyim alışverişi siteleri, en ucuz alışveriş siteleri gibi en iyi 15 alışveriş sitesi ve bu platformların öne çıkan özellikleri ile sunduğu avantajları da görebileceğiniz listemize hemen başlıyoruz.

 

En çok ziyaret edilme sayılarına göre sıralanmıştır. (Kaynak: 2021 Similarweb)

 

Trendyol

image.jpeg.5af566f771fde4b6171248af4e8745b3.jpegimage.jpeg.7779c0795e2fafb506a14a50f6689112.jpeg

 

Ülkemizin popüler alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol, 2010’dan beri aktif. Kendi kargo ağını da kuran site özellikle Dolap uygulamasıyla da öne çıkıyor. Bu uygulama ile ünlü markaların popüler ürünlerini ekonomik koşullarla almak isteyenleri satıcılarıyla bir araya getiren site aynı zamanda düzenli kullanıcılar için bedava kargo gibi imkanlar sunan Elit Üyelik sistemiyle de dikkat çekiyor.

Sahibinden.com

 

image.jpeg.0768c5a7b16b962409ce641ab06c6405.jpeg

Türkiye’de yenilikçi yapısıyla 2000’den beri hizmet veren sahibinden.com, hem birinci hem de ikinci el ürünlerde efsane bir platform. Evden arabaya, bebek eşyasından elektroniğe kadar çok sayıda ürün bulabileceğiniz online Pazar yeri sizi satıcı ile buluşturarak öne çıkıyor. İş ilanları gibi alternatif seçenekler de sunan platform, kalabalık bir kullanıcı kitlesinin düzenli trafiğini çekerek yoluna devam ediyor.

 

Hepsiburada

image.jpeg.2dcde6833783dccddacbfdbf3d827b4a.jpeg

Türkiye’nin en popüler adreslerinden biri olan ve online alışveriş yapan herkes tarafından bilinen hepsiburada.com listemizdeki ilk site oluyor. Hem geniş bir ürün yelpazesi hem de alıcı ve satıcı haklarını koruyan stratejileriyle öne çıkan platform aramayı kolaylaştıran kullanıcı ara yüzüyle de oldukça pratik. Tüketici sadakati yaratabilen başarılı marka hepsiburada.com aynı zamanda mobil uygulamalarıyla da hizmet veriyor.

 

n11

image.jpeg.b66bc59e97c5b6388b2adf97f0131c66.jpeg

Uygulaması da bulunan alışveriş sitesi N11 sürekli olarak sunduğu fırsatlarla kullanıcıya avantaj sağlayan popüler bir site. Zengin ürün çeşidiyle dilediğiniz hemen her şeyi bulabileceğiniz bu site süreklilik sağlamak konusunda da başarılı kampanyalarla öne çıkıyor.

 

GittiGidiyor

image.jpeg.bc34c4f4067d3014681d339b6acc5a55.jpeg

Türkiye’nin başarılı online Pazar yerlerinden biri olmasıyla öne çıkan ve dünya devi eBay tarafından satın alınmış olan GittiGidiyor hem sıfır hem de kullanılmış ürünler için aktif bir platform. Güvenilir alışveriş siteleri arasında önemli bir yere sahip olan site çok sayıda satıcıyı alıcıyla buluştururken hem veri hem de finansal koruma açısından güçlü bir alt yapıyla hizmet veriyor. Alıcı ve satıcı arasında bir teminat köprüsü kuran site özellikle indirim günleri ve Yıldızlar Geçidi kampanyalarıyla büyük ilgi görüyor.

 

Amazon Türkiye

image.jpeg.36f508f539476382122fca4504d13901.jpeg

Dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinin başında gelen platformu sayılan Amazon Türkiye’de de yoğun ilgi görüyor. Çok geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veren platform tüketiciye sunduğu güvenli alışveriş imkanlarıyla rakiplerinin önüne geçiyor. Sitede bulunan Outlet reyon ve Günün Fırsatları köşeleri düzenli olarak kullanıcı trafiği çekmeyi başarıyor.

Morhipo

image.jpeg.7b953391e3878f8f348be3fd48be322c.jpeg

Başarılı perakende markası Boyner Holding’in alışveriş sitesi olan Morhipo, faaliyete geçtiği 2011’den beri hem Boyner’in kendi markalarını hem de Boyner’de satılan ürün seçeneklerini ekranlarınıza taşıyor. Özellikle sezon ürünlerini indirimli satın almak isteyenleri cezbeden site orijinal ürün garantisiyle birlikte koşulsuz iade gibi avantajlarıyla da yoğun olarak tercih ediliyor.

Çiçeksepeti

image.jpeg.d64181b8f837ebb0ebdd22867dbf486f.jpeg

Çiçek siparişleri için hizmet vermek amacıyla faaliyete geçen platform, zaman içinde ürün yelpazesini genişleterek pek çok konuda alternatif alışveriş sitesi olmayı başardı. Hem hediye hem de çiçek göndermek için tercih edebileceğiniz ciceksepeti.com aynı zamanda market alışverişi de yapabileceğiniz bir adres olarak kullanıcının tüm ihtiyaçlarına aynı çatı altında bulabilmesi için günden güne gelişmeye devam ediyor.

 

Migros Sanal Market

image.jpeg.e4607aa476d4af8e7edce88e629f9419.jpeg

Son derece eski bir alışveriş platformu olan ve 2000 öncesi faaliyete başlayan Migros Sanal Market, perakende devinin internet üzerinden sipariş verebileceğiniz adresi oluyor. Özellikle günümüzde en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden biri olan Migros Sanal Market aynı gün teslimat seçeneği sayesinde de tüm ülkede büyük ilgi görüyor.

 

Evidea

image.jpeg.becf3d97e8c1dea6e68ee36cc979b418.jpeg

Dekorasyon konusunda harika seçenekler ile kullanıcıya geniş ürün alternatifi sunan Evidea, satışını yaptığı mobilya ve ev eşyaları konusunda oldukça popüler. 2011’den beri hizmet veren, ağırlıkla dekorasyon, servis, tekstil ve mobilya gibi ürünlerle ilgi çeken site hem güvenli alışveriş hem de hızlı teslimat seçenekleriyle ülkenin en iyi alışveriş siteleri arasında kalmayı başarıyor.

 

Yemeksepeti

image.jpeg.ea4b1ff73d42a87f205acbda49ec9731.jpeg

Paket yemek hizmetine yeni bir boyut kazandıran iddialı platform Yemeksepeti tek bir adres üzerinden dilediğiniz yiyecek markasıyla iletişime geçip sipariş vermenizi mümkün kılıyor. Kullanıcıya sağladığı avantajlar, geniş seçenekler dışında alternatif restoranlarla kullanıcıya çevresindeki mekanlar hakkında da fikir veren siteye hem internet sitesi hem de uygulaması üzerinden ulaşılabiliyor. Mahalle mekanlarına da destek veren bu başarılı platform hızlı servis garantisi ve güvenli alt yapısıyla da çok kullanılıyor.

 

eBebek

image.jpeg.430e3a37f7425621f61946c15e93730a.jpeg

Ebeveynlerin bebekleri için ihtiyaç duyabilecekleri ürünleri internet aracılığıyla satın alabilecekleri bir e ticaret sitesi ebebek. Doğum öncesi ihtiyaçlardan başlayarak 4 yaşına kadar neredeyse tüm ürünlerin bulunabildiği platform e ticarette gördüğü ilginin ardından mağazacılık ayağında da atılım yaparak tüketicinin markaya sadakatini arttırmayı başardı. Satış sonrası desteğiyle de 24 saat hizmet veren site, özellikle bebekle alışveriş yapmakta zorlanan ebeveynler için büyük bir seçenek oluyor.

 

D&R

 

image.jpeg.65490346f363bcd2ee672ceeed99975a.jpeg

 

Kitap, dergi, kırtasiye, oyuncak, maket, müzik, oyun, elektronik ve bunun gibi pek çok ürünün satışını yapan mağazalarıyla Türkiye’nin en popüler mağazalarından biri D&R. Mağazacılık ayağında çok büyük bir ilginin odağı olan marka, e ticaret sitesiyle kullanıcılarına evden çıkmadan D&R kalitesiyle buluşma imkanı sunuyor.

 

Carrefoursa

image.jpeg.632b2c191338d0e3dc3e8327d5883554.jpeg

Dünyaca ünlü bir diğer perakende devi olan Carrefoursa aynı zamanda dünyanın en büyük ikinci perakende zinciri. 1963’ten beri mağazacılık ile sektöre yön veren marka ülkemizde de fiilen 1993’den beri hizmet veriyor. Hipermarketleriyle büyük ilgi gören marka, internet üzerinden satış yaptığı e-ticaret sitesiyle de her gün binlerce sipariş alıyor ve adreslerine teslim ediyor.

Modanisa

image.jpeg.200018ec5cb8b8edb96e28c071c54ea0.jpeg

Özellikle tesettür giyim konusunda büyük bir ilgi gören alışveriş sitesi Modanisa, tesettürü yaşam biçimi olarak seçen kadınların favorisi. Aksesuardan abiyeye, başörtüsünden dış giyime kadar çok seçenekle modayı kullanıcısının kapısına kadar götüren platform kredi kartına taksit ve bedava kargo gibi imkanlarıyla da kullanıcısından tam destek alıyor.

 

zopoz

Link to comment
Share on other sites


  • TurkCraf changed the title to En Sık Kullanılan Alışveriş Siteleri , Güvenilir Alışveriş Siteleri
Konu Altı Reklam 1
Konu Altı Reklam 2
  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...