Jump to content
  • Yeni Oluştur...

Weblep.Com'a Hoş Geldiniz !

Weblep.Com'da aradığınız herşeyin çok daha fazlasını bulabilirsiniz , forum slayt reklam alanının da ilerleyen tarihlerde içerikler yer almaya başlauyacaktır.

WebLep Hosting ve Tasarım

Weblep.Com'da aradığınız herşeyin çok daha fazlasını bulabilirsiniz , forum slayt reklam alanının da ilerleyen tarihlerde içerikler yer almaya başlauyacaktır.

• Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
    Bu Alana Reklam Verebilirsiniz

Ücretsiz SambaPOS Restoran Programı Kategori İşlemleri Ve Video Serisi

Konuyu değerlendir

sorgucu
 Paylaş

Önerilen İletiler

Ücretsiz SambaPOS Restoran Programı Kategori İşlemleri Ve Video Serisi
 Paylaş

• Kullanıcı

Merhaba Değerli Arkadaşlar.
Daha önce konusunu açtığım ve elimden geldiğince izleyen kişilere ulaşabildiğim bir video serisinden bahsetmek istiyorum. Eğitim serisi olarak konusunu açtığım videolar SambaPOS V2 programının eğitim setidir. Peki nedir SambaPOS V2 ne işe yarar? İşte detaylar aşağıdaki gibidir.

NOT: Eğitim Seti Videoları En Alttadır.

SambaPOS Hakkında Gelen Sorular:
1- Program Ücretsizdir Peki Ben Nasıl Satıyorum?
Cihaz Satışı Yaparak (Dokunmatik Ekran, Slip Yazıcı Ve CallerID) Cihaz İçin Aldığım Kar Marjı Bu İşlemi Karşılıyor.
2- Programı Nereden Bulabilirsiniz?
Aşağıdaki Oynatma Listesinden Programın Nasıl İndirilip Kurulacağı Ve Ayarlarına İlişkin Videolar Eklendi Ve Ekleniyor.
3- Kısıtlı Bir Program mı?
Kesinlikle Değil. Piyasadaki Tüm Programlar Kadar Kullanışlı Ve Uzun Ömürlüdür.
4- Müşterinin Kendi Cihazları Var İse?
Program Yine Ücretsiz. Sadece Kurulum Ücreti Olan 900 TL Gibi Servis Ücreti Talep Ediyorum.

Sizler de İster Kendi Restoranlarınıza, İsterseni de Dışarıdan Müşteri Bularak Bu Programın Anlatılan Detaylarını Uygulayıp Kazanç Elde Edebilirsiniz.

Programa Ait Özellikler Aşağıdaki Gibidir:
1- Masa tanımlaması yapabilirsiniz.
2- Ürün Ve Kategori Giriş işlemlerinizi Yapabilirsiniz.
3- Müşteriler Tanımlayabilir, Açık Hesap İşlemlerinizi Tutabilirsiniz.
4- Barkodlu Ürünlerinizi Ekleyerek Adetli Bir Şekilde Satışını Gerçekleştirebilirsiniz.
5- Müşteriler İçin Adisyon Açıp Siparişlerin Takibini Çok Kolay Ve Rahat Bir Şekilde Yapabilirsiniz.
6- Ödeme, Parçalı Ödeme, Para Üstü Gibi İşlemlerinizi Yapabilirsiniz.
7- Ürünlerinize Özellikler Ekleyebilir Ve Gruplandırma Yapabilirsiniz.
8- Paket Servis İşlemlerinizi Sağlayabilirsiniz.
9- Detaylı Bir Şekilde Raporlama Alabilirsiniz.
10- Stok, Envanter Ve Depo Takibinizi Kolay Bir Şekilde Takip Edebilirsiniz.
11- Sınırsız Kullanıcı Açabilir Ve Kullanıcıların Almış Olduğu Bütün Siparişleri Takip Edebilirsiniz.
12- Kullanıcı Yetkilendirilmelerini Sağlayabilir Ve Her Biri İçin Ayrı Ayrı Yetkiler Verebilirsiniz.

POS YAZILIMI AVANTAJLARI
1- Programda Kesinlikle LİSANS Yoktur.
NE ANLAMA GELİYOR : Kurulumunu Yaptığımız Yazılım İçin Yıllık Bedel Talep Edilmiyor.
2- Paket Servis Yazılımı Programa Dahildir.
NE ANLAMA GELİYOR : Eğer İşletme Dışında Servisiniz Var İse, Telefondan Gelen Siparişi 1 Defa Kayıt Etmeniz Durumunda, Sonraki Müşteri Siparişleriniz İçin; Adres, İsim Soyisim Ve Telefon Bilgisi İle Tekrar Tekrar Yazmadan Slip Çıktısı Almış Olacaksınız.
3- Stok Takibi Programa Dahildir.
NE ANLAMA GELİYOR : Stok Takibinin Yapılmasını İstediğiniz Ürünlerin, Programdan Satış İşlemini Gerçekleştirebilir Ve Böylece Canlı Envanter Ve Stok Durumunuzu Görebilirsiniz.

ORTAM SANAL OLSADA HERŞEY GERÇEK

Yorum bağlantısı
Şimdi Paylaş

Konu Altı Reklam 1
Konu Altı Reklam 2
  • İleti 0
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konudaki En İyi Paylaşımcı

Popüler Günler

Bu Konudaki En İyi Paylaşımcı

Popüler Günler

Şimdi Konuya Katılın

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...