Jump to content
  • Yeni Oluştur...

Weblep.Com'a Hoş Geldiniz !

Weblep.Com'da aradığınız herşeyin çok daha fazlasını bulabilirsiniz , forum slayt reklam alanının da ilerleyen tarihlerde içerikler yer almaya başlauyacaktır.

WebLep Hosting ve Tasarım

Weblep.Com'da aradığınız herşeyin çok daha fazlasını bulabilirsiniz , forum slayt reklam alanının da ilerleyen tarihlerde içerikler yer almaya başlauyacaktır.

• Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
    Bu Alana Reklam Verebilirsiniz

Ücretsiz Restoran Programı Videolu Anlatım Serisi

Konuyu değerlendir

nako
 Paylaş

Önerilen İletiler

Ücretsiz Restoran Programı Videolu Anlatım Serisi
 Paylaş

• Kullanıcı

Merhabalar Arkadaşlar.
Sizlere, Ekmeğini Çokça Yediğim Ve Gerçek Anlamda Restoran Yazılımları Kurulumu Anlamında Yaklaşık Olarak 6 Yıllık Bir Deneyime Sahip Olarak Bu Konuyu Açıyorum.

Oynatma Listesinde; Programın Tanıtımı, İndirilmesi Ve Kurulum Aşaması Yer Almaktadır Ve Diğer Tüm İleri Düzey Anlatımlar da Eklenmeye Devam Edecektir.

Peki Program Ücretsizse Ben Nasıl Kazanıyorum?
Değerli Arkadaşlar. Cihaz Satışı Yaparak Programı Ücretsiz Olarak Kuruyorum. Sonuçta Cihazlardan Bir Kar Marjım Var.

Peki Cihaz Satışı Yok İse Nasıl Kazanıyordum?
Programın Ücretsiz Olduğunu Fakat Çok İşlevsel Olduğunu Müşteriye Bildiriyor Ve Kurulum Ücreti Hizmeti Olarak Bir Ücret Talep Ediyorum.

Peki Sizden Bir Ücret Talep Ediyor muyum?
Tabi ki Hayır.

Program Ücretsiz Ama Kısıtlı mı?
Hayır. Piyasada Birden Fazla Restoran Yazılımları Kurmuş Biri Olarak Sektördeki En İyi Yazılımdır. Rusya, İngiltere, Almanya, İran Ülkelerinde de Kullanan İşletmeler Var. Yazılım Türk Bir Firmadır.

Sevgili Arkadaşlar. Yukarıda Yazma İhtiyacı Hissettiğim Husus Sorabilme İhtimalinize İthaf.
Programın Video Serisi Elimden Geldiğince Hızlı Bir Şekilde Gelecek. Programın En Detaylarına Kadar Giderek Sizlere Mantığını Ve Kurulum Sonrası Neler Yapılabilir Açıklayacağım. Sizler de İster Kendi İşletmenize, İsterseniz de İşletmesi Olan Kişilere Kurulum Yapabilecek Dereceye Geleceksiniz.

Kanalıma Abone Olur musunuz Diye Bir Dayatma Yapmak İstemiyorum. Sonuçta Link Burada. Videoların Devamından Haberdar Olmak İsterseniz Eğer Abone Olmayı Takdirinize Bırakıyorum. Yoksa Link Burada. Abone Olmadan da İstediğiniz Zaman Görebilirsiniz Sonuçta. Veya Linki Kaydederek Erişebilirsiniz. Videolar Eklenmeye Devam Edecektir. Faydalı Olabilirsem Ne Mutlu.

Oynatma Listesi Linki:

https://www.youtube.com/playlist?lis...rHRxSmZYLHexM2

Saygılarımla.

.

Yorum bağlantısı
Şimdi Paylaş

Konu Altı Reklam 1
Konu Altı Reklam 2
  • İleti 0
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konudaki En İyi Paylaşımcı

Popüler Günler

Bu Konudaki En İyi Paylaşımcı

Popüler Günler

Şimdi Konuya Katılın

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
    Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...