Jump to content
  • Yeni Oluştur...

Weblep.Com'a Hoş Geldiniz !

Weblep.Com'da aradığınız herşeyin çok daha fazlasını bulabilirsiniz , forum slayt reklam alanının da ilerleyen tarihlerde içerikler yer almaya başlauyacaktır.

WebLep Hosting ve Tasarım

Weblep.Com'da aradığınız herşeyin çok daha fazlasını bulabilirsiniz , forum slayt reklam alanının da ilerleyen tarihlerde içerikler yer almaya başlauyacaktır.

• Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
    Bu Alana Reklam Verebilirsiniz

2013 CSE ADSENSE - Oyun Haberleri Blogu - 6k İçerik İle Birlikte Satılıktır

Konuyu değerlendir

TurkCraf
 Paylaş

Önerilen İletiler

2013 CSE ADSENSE - Oyun Haberleri Blogu - 6k İçerik İle Birlikte Satılıktır
 Paylaş

• Yönetici

Merhaba , oyun haberleri ve oyun üzerine olan websitemiz 3 senenin üzerinde bir süredir aktif durumdadır.

Yoğun bir iş akışım olduğu için Site Link Satışı , Tanıtım Yazısı gibi gelen tekliflerle ilgilenemiyorum aynı zamanda insanlara erişmeye çalışmıyorum buna rağmen link satışı yapmak istediğimde 5 dakika içinde bakıp hemen alıyorlar siteye oldukça güveniyorlar. Eski müşteriler sürekli linklerini yenilemektedir.

Site adresi: whatsapp ve pm ile ( ciddi alıcılara verilecektir )
Sitenin aylık getirisi: 500 - 1k
Sitenin açılış tarihi: 2020
DA / PA Değerleri: https://hizliresim.com/mcj8byu

Kategori / sitenin içeriği: Oyun , Oyun Haberleri , Oyun Blogu

Günlük hit sayısı: 350 - 400+ ( artış içindedir )
Ziyaretçi kaynağı: (örn: %90 google - %10 yandex)
Domainin yaşı: 3 YIL 7 AY
Site tüm içeriği birlikte mi satılık? Sınırlama var ise neler?: Evet
Hosting dahil mi?: İdare edilir ( 2 hafta )
Banlı olduğu sponsor var mı?: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı?: Bilgim yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi?: Evet (Wordpress)
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki (telif hakkı v.b. bir problem var mı?: hayır yok
Eklemek istediğiniz diğer detaylar ve görseller: GÖRSELLER AŞAGIDADIR
FİYAT : 80.000 TL ( fiyat adsense geliri , site içeriği , link , sponsorluk , tanıtım yazıları ve emek olarak hesaplanmıştır )

Google search, Google news ve Google analistik bilgileri maalesef sitenin daha önce satılan mailinde gittiği için verilerin tamamını ekleyemiyorum.

14.45 - 18.01.2024 ( ekran görselleri anlık eklenmiştir )

NOT
Siteye yerli ve yabancı firma ve internet sitelerinden sponsorluk ve footer link satış ve Tanıtım yazısı satışları yapılmaktadır bu 2 gün önce 3 bin tl ve dün bin tl 3 aylık link satışı yapılmıştır.

Footer Link Satış GÖRSELLERİ

https://hizliresim.com/6f9h63d
https://hizliresim.com/6r07dwr

ADSENSE DETAYLARI

Adsense hesabı 2013 yıllına ait 43 civarı ödeme aldı CSE özelliği aktiftir.

Adsense GÖRSELLERİ

Yakında eklenecektir

Analistik GÖRSELLERİ

https://hizliresim.com/cey2dpx

Google search görselleri şuan mevcut değil ancak adsense içerisinde zaten raporlarda günlük 400 üstü siteye giriş oldugunu görebilirsiniz kesinlikle aldatıcı ve yanıltıcı satış degildir.

Website eklendiği adsense hesabına 2,3 gün içinde kolaylıkla onay alabiliyor , daha önce websitemi satmayıp sadece adsenseleri sattıgım için siteye ait verilerin bir kısmı satılan adsense hesabı maillerinde kaldı.
Not : Siteyi alacak kişi footer kısmında bulunan linkleri ( 01.06.2024 tarihine kadar kaldırmaması rica olunur , kaldırmak istemesi durumunda link alan kişilerin ücretlerini geri ödemesi gerekmektedir )

Bilgi : Daha önce sadece siteyi yada sadece adsenseyi almak için teklifler gelmişti ama tek tek yerine ikisini satmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Şimdi Paylaş

Konu Altı Reklam 1
Konu Altı Reklam 2
  • İleti 0
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konudaki En İyi Paylaşımcı

Popüler Günler

Bu Konudaki En İyi Paylaşımcı

Popüler Günler

Şimdi Konuya Katılın

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...