Jump to content
  • Yeni Oluştur...

Weblep.Com'a Hoş Geldiniz !

Weblep.Com'da aradığınız herşeyin çok daha fazlasını bulabilirsiniz , forum slayt reklam alanının da ilerleyen tarihlerde içerikler yer almaya başlauyacaktır.

WebLep Hosting ve Tasarım

Weblep.Com'da aradığınız herşeyin çok daha fazlasını bulabilirsiniz , forum slayt reklam alanının da ilerleyen tarihlerde içerikler yer almaya başlauyacaktır.

• Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
    Bu Alana Reklam Verebilirsiniz

İnstagramda Kullanıcı Adı Alma

Konuyu değerlendir

cafesi
 Paylaş

Önerilen İletiler

İnstagramda Kullanıcı Adı Alma
 Paylaş

• Kullanıcı

image.jpeg

Merhabalar , bugün sizlere instagramda forum doldurarak istediğiniz kullanıcı adını alma yöntemini göstereceğim.
Önemli Not 1 ; Almak istediğiniz kullanıcı aktif ise bu yöntemin olma şansı düşüktür çünkü aktif kullanılan bir hesabı almak istediğinizde instagram bu duruma izin vermez.
Önemli Not 2 ; Kullanıcı adını almak sabır gerektirir , başvurduğunuz anda cevap alacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.Bu işlem 1 Haftadan 2 Aya kadar uzayabilir.

Başkasına ait kullanıcı adını alma yöntemi
- ANLATIM -
1- https://help.instagram.com/contact/1...ef=faq_content İnstagram Yardım Merkezi'ndeki Bu Forma Giriyoruz.

2- Kullanıcı adlarıyla ilgili bir sorum var (ör. "http://www.instagram.com/nurullahtrkglu" adresine sahip hesabın kullandığı "nurullahtrkglu" gibi) > Talebim bir ticari hesap için > Bu kullanıcı adını bir başkası kullanıyor ve bu internet adresini ziyaret ettiğimde içeriklerini görebiliyorum > Ticari marka haklarımın ihlaliyle ilgili şikayette bulunmak istiyorum

3-Adım 2 yi başarılı bir şekilde geçtikten sonra bu forma otomatik geldiyseniz doğru yoldasınız.

4- Ticari marka haklarımı ihlal ettiğini düşündüğüm bir içerik buldum > Ticari marka şikayetime devam et |

Yol 1 : İletişim bilgilerinizi girin > Ben veya kuruluşum (formu doldurun) |

Yol 2 : Ticari marka bilgilerinizi girin (formu doldurun) |

Yol 3 : Şikayet etmek istediğiniz içeriği belirtin > kullanıcı adı > https://instagram.com/nurullahtrkglu> Bir kullanıcı adını üzerime almak istiyorum > Lütfen üzerinize almak istediğiniz kullanıcı adını onaylayın (nurullahtrkglu). > Varsa lütfen kullanıcı adının verilmesini istediğiniz hesabın internet bağlantı adresini (URL) verin

(https://instagram.com/hesaplinki) > Talep ettiğiniz kullanıcı adını kullanan hesabın kaldırılmasını da istiyor musunuz? ( İsteğe bağlı evet veya hayır ) > Lütfen bu içeriğin ticari marka haklarınızı nasıl ihlal ettiğini açıklayın. ( Merhaba Değerli İnstagram Ekibi. Bir Hesabın Ticari Markamın Adını Kullanırken Gördüm Ve O Kullanıcı Adını Üzerime Almak İçin Size Başvurdum. Lütfen Aşağıda Belirttiğim Belgeyi Gözönünde Bulundurarak Kullanıcı Adını Bana Verin.)

5- Beyan > Beyanı onayla > Kabul ediyor musunuz (evet) > Elektronik İmza (Nüfus cüzdanında yazan adınız soyadınız) > Gönder

Not 1 ; Lütfen benim hesabımda denemeyiniz. 😄

Not 2 ; Yazının bir kısmı alıntıdır.

Not 3 ; Amacım bundan para kazanan kişilerin işlerine köstek olmak değil , 500,1000tl gibi aşırı fiyat verenlere karşı çıkmak

,

Yorum bağlantısı
Şimdi Paylaş

Konu Altı Reklam 1
Konu Altı Reklam 2
  • İleti 0
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konudaki En İyi Paylaşımcı

Popüler Günler

Bu Konudaki En İyi Paylaşımcı

Popüler Günler

Konu Görselleri

Şimdi Konuya Katılın

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...